Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Birdhouse

Domik Ptashki

Birdhouse Z dôvodu monotónneho životného štýlu a nedostatku udržateľnej interakcie s prírodou človek žije v stave neustáleho zrútenia a vnútornej nespokojnosti, čo mu neumožňuje naplno si užívať život. Dá sa to opraviť rozšírením hraníc vnímania a získaním nových skúseností z interakcie človek-príroda. Prečo vtáky? Ich spievanie pozitívne ovplyvňuje ľudské duševné zdravie a tiež vtáky chránia životné prostredie pred hmyzím škodcom. Projekt Domik Ptashki je príležitosťou na vytvorenie užitočného susedstva a vyskúšanie roly ornitológa pozorovaním a starostlivosťou o vtáky.

Názov projektu : Domik Ptashki, Meno dizajnérov : Igor Dydykin, Meno klienta : DYDYKIN Studio .

Domik Ptashki Birdhouse

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.