Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Darčeková Sada Pre Labužníkov

Saintly Flavours

Darčeková Sada Pre Labužníkov Saintly Flavors je darčeková sada pre labužníkov, ktorá sa zameriava na spotrebiteľov špičkových obchodov. V nadväznosti na trend, v ktorom sa jedlo a stolovanie stalo módnym, je inšpiráciou pre tento projekt motív katolíckej módy Met Gala z roku 2018. Jeremy Bonggu Kang sa pokúsil vytvoriť vzhľad, ktorý upúta pozornosť zákazníkov špičkových obchodov. Ozdobený a tradičný štýl leptania ilustrácií reprezentuje bohatú tradíciu umenia a výrobu kvalitných potravín v katolíckych kláštoroch.

Názov projektu : Saintly Flavours, Meno dizajnérov : Bonggu (Jeremy) Kang, Meno klienta : Jeremy Bonggu Kang.

Saintly Flavours Darčeková Sada Pre Labužníkov

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.