Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Program Udalostí Dizajnu

Russian Design Pavilion

Program Udalostí Dizajnu výstavy, súťaže návrhov, workshopy, vzdelávacie konzultačné a vydavateľské projekty zamerané na propagáciu ruských dizajnérov a značiek v zahraničí. Naše aktivity stimulujú rusky hovoriacich dizajnérov, aby si prostredníctvom medzinárodných projektov zdokonalovali svoje vedomosti a zručnosti a pomohli im pochopiť ich úlohu v komunite dizajnérov, ako propagovať a zvyšovať konkurencieschopnosť svojich výrobkov a vytvárať skutočné inovácie.

Kódová Nálepka Qr

Marketplace on the Move

Kódová Nálepka Qr Nový spôsob, ako predať svoje auto všade! Iba na adrese www.krungsriautomarketplace.com, kde môžete uverejniť príspevok na predaj svojho automobilu, vyrobíme nálepku QR Code na základe jedinečnej webovej adresy vášho uvedeného vozidla. Vybraný dizajn nálepky sa potom doručí na vaše miesto, aby ste na svoje auto mohli nalepiť nálepku! !! Pre kupujúceho stačí naskenovať QR kód, ktorý vidíte na parkovisku predávajúceho v obchodných domoch, kaviarňach, budovách atď. Okamžitý prístup k detailom vozidla. Zavolajte na predajcu a prezrite si ho. Všetko sa zrazu stalo na mieste, kde ste obaja !!!

Vzdelávací A Školiaci Nástroj

Corporate Mandala

Vzdelávací A Školiaci Nástroj Firemná mandala je úplne nový vzdelávací a školiaci nástroj. Je to inovatívna a jedinečná integrácia starodávneho mandala a firemnej identity navrhnutá na podporu tímovej práce a celkového výkonu firmy. Ďalej je to nový prvok firemnej identity spoločnosti. Firemná mandala je skupinová činnosť pre tím alebo individuálna činnosť pre manažéra. Je navrhnutý špeciálne pre konkrétnu spoločnosť a je vyfarbený tímom alebo jednotlivcom slobodným a intuitívnym spôsobom, kde si každý môže zvoliť akúkoľvek farbu alebo pole.

Prenosný Ultrazvukový Detektor Chýb

Prisma

Prenosný Ultrazvukový Detektor Chýb Prisma je určený na neinvazívne testovanie materiálu v najextrémnejších prostrediach. Je to prvý detektor, ktorý obsahuje pokročilé zobrazovanie v reálnom čase a 3D skenovanie, čo výrazne uľahčuje interpretáciu chýb a skracuje čas technika na mieste. Vďaka prakticky nezničiteľnému krytu a jedinečným viacnásobným režimom kontroly môže Prisma pokryť všetky testovacie aplikácie, od ropovodov až po komponenty kozmického priestoru. Je to prvý detektor s integrovaným zaznamenávaním údajov a automatickým generovaním správ PDF. Bezdrôtové pripojenie a pripojenie Ethernet umožňujú jednoduchú aktualizáciu alebo diagnostiku jednotky.

Laboratórny Systém Čistenia Vody

Purelab Chorus

Laboratórny Systém Čistenia Vody Purelab Chorus je prvý modulárny systém na čistenie vody navrhnutý tak, aby vyhovoval individuálnym laboratórnym potrebám a priestoru. Poskytuje všetky stupne čistenej vody a poskytuje prispôsobiteľné, flexibilné a prispôsobené riešenie. Modulárne prvky môžu byť distribuované v laboratóriu alebo navzájom spojené v jedinečnom formáte veže, čo minimalizuje stopu systému. Hmatové ovládacie prvky ponúkajú vysoko regulovateľné prietokové rýchlosti výdaja, zatiaľ čo halo svetelného stavu indikuje Chorusov stav. Vďaka novej technológii je Chorus najpokrokovejším dostupným systémom, ktorý znižuje dopad na životné prostredie a prevádzkové náklady.

Vernostný Program Kreditných Kariet

Education Currency

Vernostný Program Kreditných Kariet Jedná sa o vernostný program bankových kariet, ktorý je sponzorovaný medzi vydavateľskou bankou a partnerskou vzdelávacou inštitúciou a poskytuje odmeny vo forme práv na vyučovacie hodiny, ktoré sa akumulujú väčším jednotkám, čo sú práva na kreditné hodiny udelené držiteľovi karty s jeho výdavkom na kartu. byť vykúpený, keď sa zúčastňuje vzdelávacieho kurzu v tejto partnerskej vzdelávacej inštitúcii. Na oplátku za dané práva na úverové hodiny banka uzavrie dohodu o zdieľaní výmenných poplatkov s touto inštitúciou. Cieľom projektu je finančne podporovať ľudí pri dosahovaní cieľov vzdelávania a školstva.