Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Kancelária

White Paper

Kancelária Interiér plachtoviny zhmotňuje priestor pre tvorivý prínos dizajnérov a vytvára príležitosti pre nespočetné vystavenie procesu dizajnu. Postupom každého projektu sú steny a dosky pokryté výskumom, náčrtmi a prezentáciami, zaznamenávajúc vývoj každého návrhu a stávajú sa denníkom dizajnérov. Biele podlahy a mosadzné dvere, ktoré sa používajú jedinečne a odvážne na robustné každodenné používanie, zhromažďujú odtlačky prstov a odtlačky prstov od zamestnancov a klientov, čo svedčí o raste spoločnosti.

Názov projektu : White Paper, Meno dizajnérov : Lam Wai Ming, Meno klienta : Design Systems Ltd..

White Paper Kancelária

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.