Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Náušnice

GEMEL

Náušnice Mojím cieľom bolo vytvoriť drahokam pomocou lisovania ako spôsobu výroby a produkt využiť v mojich historicky referenčných dizajnoch šperkov. Výsledkom je ľahký replikový drahokam „Gemel“. „Gemel“ sa môže vyrábať v širokej škále žiarivých farieb, vzorov a veľkostí. „Gemel“ je ľahký, čo umožňuje nosiť veľký kameň „Gemel“ ako náušnice, ktoré sú pohodlné pre nositeľa. Použitie produktu „Gemel“ mi dáva príležitosť zahrnúť do môjho dizajnu šperkov širokú škálu tvarov a farieb.

Názov projektu : GEMEL, Meno dizajnérov : Katherine Alexandra Brunacci, Meno klienta : Katherine Alexandra Brunacci.

GEMEL Náušnice

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.