Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Výstava

First Photographs of Hong Kong

Výstava Modely indikátorov bateriek boli nastavené tak, aby navádzali návštevníkov na vstup do výstavnej haly, kde čaká obrovský model bielej kamery. Pred ním môžu návštevníci vidieť prekryté pohľady na čiernobielu fotografiu skorého Hongkongu a súčasný vonkajší povrch výstaviska. Takéto nastavenie znamená, že návštevníci môžu prostredníctvom obrovskej kamery prezerať starý Hongkong a prostredníctvom tejto výstavy objavovať históriu hongkongskej fotografie. Vnútorné rotundy a výstavné stojany v tvare domu boli nastavené tak, aby zobrazovali historické fotografie, ako aj predstavovali epiteton „Victoria City“.

Názov projektu : First Photographs of Hong Kong, Meno dizajnérov : Lam Wai Ming, Meno klienta : Hong Kong Photographic Culture Association; Cécile Léon Art Projects.

First Photographs of Hong Kong Výstava

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.