Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Stoličky

Two in One

Stoličky Myslím si, že kombinácia šperkov z plastu a preglejky (dreva) je veľmi perspektívna. Základom myšlienky a konštrukcie tejto stoličky je oblúková podkova. Oblúková podkova môže mať akúkoľvek farbu, ale musí byť povinne vystužená dvoma pármi oceľových tyčí, pretože záporný sklon predných nôh vytvára ďalší moment az tohto dôvodu ich ďalšie zaťaženie. Zadná časť stoličky môže byť vyrobená z preglejky a pokračovať v numericky riadenom stroji. Zadné a predné časti môžu byť vyrobené jednotlivo a potom zlepené (na kolíkoch) alebo zmontované

Názov projektu : Two in One, Meno dizajnérov : Viktor Kovtun, Meno klienta : Xo-Xo-L design.

Two in One Stoličky

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.