Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
High-End Tv

La Torre

High-End Tv V tomto dizajne nie je na prednom kryte držiaci displej. Televízor drží zadná skrinka skrytá za panelom displeja. Eloxovaný tenký rám obklopujúci displej sa používa iba na kozmetické ilúzie. Z týchto dôvodov je dominantným prvkom iba zobrazenie na rozdiel od bežnej televíznej formy. Eiffelova veža je zdrojom inšpirácie pre La Torre. Niektoré z hlavných podobností týchto dvoch osôb sú reformistické svojej doby a majú rovnaký bočný pohľad.

Názov projektu : La Torre, Meno dizajnérov : Vestel ID Team, Meno klienta : .

La Torre High-End Tv

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.