Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Stôl

Minimum

Stôl Veľmi ľahký a jednoduchý na výrobu a prepravu. Je to veľmi funkčný dizajn, aj keď je navonok veľmi ľahký a jedinečný. Táto jednotka je úplne rozobraná jednotka, ktorú je možné rozobrať a zmontovať kdekoľvek. Túto dĺžku je možné kombinovať, ako napríklad drevené kovové nohy, pomocou kovových spojok. Forma a farba nôh sa môže meniť podľa požiadaviek.

Názov projektu : Minimum, Meno dizajnérov : Viktor Kovtun, Meno klienta : Xo-Xo-L design.

Minimum Stôl

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.