Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Policový Systém

Quadro Qusabi

Policový Systém Systém Quadro Qusabi (alebo krátko QQ) bol inšpirovaný všestrannosťou lešenia. Qusabi (v japončine znamená klin) sa vkladá do otvorov stĺpikov v požadovanej výške. Police a zásuvky sú umiestnené na klinoch Qusabi bez náradia alebo matíc. Každú poličku alebo zásuvku môžete kedykoľvek vymeniť. Zostavenie nového systému QQ je ľahké len s 2 policami, 4 stĺpikmi a jednou zarážkou. Najmenšia veľkosť police je 280 štvorcových cm. Ostatné rozmery políc sú 8 cm širšie alebo dlhšie. Systém QQ je možné zostaviť a rozšíriť donekonečna pridaním nových príspevkov a políc do existujúceho systému.

Názov projektu : Quadro Qusabi, Meno dizajnérov : Sonia Ponka, Meno klienta : MultiMono.

Quadro Qusabi Policový Systém

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.