Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
40-Ročný Kancelársky Blok

780 Tianshan Road, Shanghai

40-Ročný Kancelársky Blok V tejto 40-ročnej budove sa zachovávajú a prelakujú pôvodné prvky, ako sú okenné rámy a kľučky schodov, aby bledé stopy času potichu rozprávali príbeh. Klient sa špecializuje na služby detekcie inžinierskych sietí v podzemí. Filozofiou spoločnosti je „vidieť neviditeľné“, takže moderná a minimálna centrálna chodba je špeciálne navrhnutá tak, aby elegantne zakrývala miestnosti, ale jemne odhaľuje ich dvere. V celej budove môžete vidieť nostalgické prostredie, moderné funkčné prvky a čínsku eleganciu, ktoré chránia a revitalizujú toto historické miesto.

Názov projektu : 780 Tianshan Road, Shanghai, Meno dizajnérov : Lam Wai Ming, Meno klienta : Leidi Ltd..

780 Tianshan Road, Shanghai 40-Ročný Kancelársky Blok

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.