Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Skladacie Bicykel

DONUT

Skladacie Bicykel Ľahko zložiteľný koncept bicykla, ktorý sa zloží do kruhového rámu bez toho, aby z rámu vyčnievali žiadne časti bicykla. Bicykel po zložení vyzerá ako kruh, ktorý sa dá ľahko prenášať, skladovať a skladovať. Tento bicykel má kruhový rám z hliníkovej zliatiny, ktorý preberá zaťaženie jazdca. Predné a zadné vidlice sú otočné k kruhovému rámu. Tento bicykel má rúrkový pedál, ktorý sa posúva a otáča vnútri kľukovej tyče. Kombinácia reťaze a ozubeného kolesa disky sa používajú na prenos pohybu na zadné koleso. Výškovo nastaviteľné sedadlo a rukoväť s GPS, hudobným prehrávačom a cyklometerom.

Názov projektu : DONUT, Meno dizajnérov : Arvind Mahabaleshwara, Meno klienta : .

DONUT Skladacie Bicykel

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.