Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Hands Free Videotelefón

Tiara

Hands Free Videotelefón Tiara bola navrhnutá v súlade s horizontálnym a vertikálnym použitím v závislosti od šírky miesta použitia. Estetickú kvalitu produktu je možné udržiavať v horizontálnej aj vertikálnej polohe. Patentované otočné zariadenie s uhlom 90 stupňov, ktoré bolo navrhnuté pre monitory 2,5 a 3,5 palca, umožňuje ľahké otáčanie monitora. Viečka sa dajú otvoriť bez použitia akéhokoľvek pomocného zariadenia alebo sily pomocou patentovaného zámkového systému. Vymeniteľné rámy a mriežky reproduktorov poskytujú prekvapivý estetický dojem.

Názov projektu : Tiara, Meno dizajnérov : RAHSAN AKIN, Meno klienta : NETELSAN.

Tiara Hands Free Videotelefón

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.