Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Stlačením Môžete Vysunúť Elektrické Zástrčky

The GAN Switch

Stlačením Môžete Vysunúť Elektrické Zástrčky Normálne, ak by niekto chcel vytiahnuť elektrickú zástrčku, musel by vypnúť napájanie a vytiahnuť ho s primeraným množstvom energie. Tento koncepčný, ale viditeľný nápad umožňuje vykonať všetku prácu iba jedným prstom. Prepínač ON / OFF, ktorý slúži aj ako tlačidlo na vysunutie zástrčky, vám pomôže zistiť, či je zástrčka pripojená k napájaciemu zdroju alebo nie.

Názov projektu : The GAN Switch, Meno dizajnérov : Tay Meng Kiat Nicholas, Meno klienta : .

The GAN Switch Stlačením Môžete Vysunúť Elektrické Zástrčky

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.