Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Karta Správ

Standing Message Card “Post Animal”

Karta Správ Nechajte živočíšnu papierovú súpravu remeselníkov doručiť vaše dôležité správy. Svoju správu napíšte do tela a potom pošlite spolu s ostatnými časťami vnútri obálky. Je to zábavná karta správ, ktorú môže príjemca zostaviť a zobraziť. Obsahuje šesť rôznych zvierat: kačica, prasa, zebra, tučniak, žirafa a sob. Život s dizajnom: Kvalitné dizajny majú moc modifikovať priestor a transformovať mysle svojich používateľov. Ponúkajú pohodlie pri videní, držaní a používaní. Sú preplnené ľahkosťou a prvkom prekvapenia, obohacujúcim priestor.

Názov projektu : Standing Message Card “Post Animal”, Meno dizajnérov : Katsumi Tamura, Meno klienta : good morning inc..

Standing Message Card “Post Animal” Karta Správ

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.