Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Hračka

Rocking Zebra

Hračka Deti milujú túto riskantnú hojdaciu hračku, zatiaľ čo moderný vzhľad, zábavná grafika a prírodné drevo sú v modernom dome skutočne pútavými očami. Výzva v oblasti dizajnu spočívala v zachovaní podstatného charakteru klasickej dedičskej hračky, pričom sa využili pokročilé techniky a modulárny konštrukčný systém, ktorý umožňuje budúce ďalšie typy zvierat s minimálnymi zmenami častí. Balený produkt musí byť tiež kompaktný a do 10 kg pre priame kanály internetového predaja. Použitie vlastného tlačového laminátu je skutočný prvý a výsledkom je dokonalé vykreslenie farieb / vzorov na povrchu úplne odolnom proti poškriabaniu

Názov projektu : Rocking Zebra, Meno dizajnérov : Newmakers, Meno klienta : Newmakers.

Rocking Zebra Hračka

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.