Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Stolička

loop-сhair

Stolička Myšlienka tohto kresla prišla ku mne, keď som videl slučku z rezu obdĺžnika, ktorá je zakrivená tak, že tvorí ruky. Kovové časti sú pomocou skrutiek spojené s drevenými nohami a operadlo a sedadlo sú vyrobené z priehľadného plastu. Spojenie týchto troch rôznych materiálov dáva ilúziu ľahkosti.

Názov projektu : loop-сhair , Meno dizajnérov : Viktor Kovtun, Meno klienta : Xo-Xo-L design.

loop-сhair  Stolička

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.