Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Konferenčný Stolík

Catena

Konferenčný Stolík Konferenčný stolík pozostával zo štyroch bočných stolov. Neobvyklé umiestnenie bočných stolov vytvára v tvare L konferenčný stolík, ktorý je originálnym tvarom pre konferenčné stolíky. Na použitie stolov ako kávy alebo príborného stola nie je potrebné žiadne ďalšie úsilie, iba bočné stoly by sa mali priviesť spolu do tvaru písmena L. Nosné prvky každého bočného stola sú tvorené použitím rôznych kombinácií rovnakého tvaru. Tento jednoduchý tvar, obdĺžnik s kruhovou hranou, je tiež tvarom každej strany konferenčného stolíka, takže tvar každého bočného stola a konferenčného stolíka je iný, ale súvisí.

Názov projektu : Catena, Meno dizajnérov : Ayça Sevinç Tatlı, Meno klienta : .

Catena Konferenčný Stolík

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.