Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Hi-Fi Gramofón

Calliope

Hi-Fi Gramofón Konečným cieľom otočného stola Hi-Fi je znovu vytvoriť najčistejšie a nekontaminované zvuky; táto podstata zvuku je koncom aj konceptom tohto dizajnu. Tento skrášlený produkt je sochou zvuku, ktorý reprodukuje zvuk. Ako gramofón patrí k jedným z najúčinnejších dostupných Hi-Fi gramofónov a tento jedinečný výkon je naznačený a zosilnený jeho jedinečnou formou a dizajnom; spojenie formy a funkcie v duchovnom spojení, ktoré stelesňuje gramofón Calliope.

Názov projektu : Calliope, Meno dizajnérov : Deniz Karasahin, Meno klienta : Calliope Audio.

Calliope Hi-Fi Gramofón

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.