Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Pobočka Banky Hq

DBS HQ

Pobočka Banky Hq Krátkou informáciou spoločnosti allen international bolo implementovať najnovšie bankové technológie s cieľom zvýšiť a zlepšiť skúsenosti zákazníkov v pobočke v novej pobočke ústredia vo veži Marina Bay Financial Center Tower v Singapure. Výsledný návrh retailovej banky využíva interaktívnu digitálnu uvítaciu stenu citlivú na pohyb, rýchle servisné stanice pre rýchle transakcie a inštaláciu pomocných jednotiek v polosúkromných konzultačných skupinách. Súčasťou pobočky je aj 300 miestna sála a prvé pobočkové televízne štúdio pre Channel News Asia. Špecializované salóniky pre

Názov projektu : DBS HQ, Meno dizajnérov : Allen International, Meno klienta : allen international.

DBS HQ Pobočka Banky Hq

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.