Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Obchod S Médiami

Our House

Obchod S Médiami Koncept „Náš dom“ oživuje zážitok z nakupovania prostredníctvom inovatívneho dizajnu, špičkovej digitálnej technológie a nádychu kúzla Virgin, čím vytvára prostredie pre maloobchod ako žiadny iný. Pri prístupe zákazníkov pozdravuje buď Richard Branson, Mo Farah, Usain Bolt, alebo dokonca T-Rex, z digitálnych dverí HD. Tento zmysel pre divadlo a osobnosť poskytuje zákazníkom bránu na objavovanie sveta najnovších zábavných a komunikačných služieb od spoločnosti Virgin Media.

Názov projektu : Our House, Meno dizajnérov : Allen International, Meno klienta : allen international.

Our House Obchod S Médiami

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.