Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Plávajúce Letovisko A Námorné Observatórium

Pearl Atlantis

Plávajúce Letovisko A Námorné Observatórium Plávajúce udržateľné letovisko a morské observatórium, ktoré sa nachádza hlavne v koridore morskej biodiverzity Cagayan Ridge, Suluskom mori (približne 200 km východne od Puerto Princesa, pobrežia Palawan a 20 km severne od obvodu prírodného parku Tubbataha Reefs), je odpoveďou na potreby našej krajiny. ako spôsob, ako zvýšiť informovanosť ľudí o zachovaní našej morskej biodiverzity, vybudovaním monumentálneho turistického magnetu, vďaka ktorému bude naša krajina na Filipínach ľahko známa.

Názov projektu : Pearl Atlantis, Meno dizajnérov : Maria Cecilia Garcia Cruz, Meno klienta : Cecilia Cruz.

Pearl Atlantis Plávajúce Letovisko A Námorné Observatórium

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.