Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Showroom

Segmentation

Showroom Pri interpretácii miesta nie je možné prehliadnuť mäkké línie obuvi. Ak chcete reprezentovať ďalšiu skupinu elegantných topánok, ktoré sa zobrazujú na tomto mieste, v druhej vrstve stropu a osem exkluzívnych konštrukčných prvkov osvetlenia, pričom sa vytvára nálada, súčasne sa budete cítiť ako samostatne s amorfnou líniou na tomto mieste.

Názov projektu : Segmentation, Meno dizajnérov : Ayhan Güneri, Meno klienta : EUROMAR İÇ VE DIŞ TİCARET LTD.STİ.

Segmentation Showroom

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.