Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Lampa

Tako

Lampa Tako (japonská chobotnica) je stolová lampa inšpirovaná španielskou kuchyňou. Dve základne pripomínajú drevené taniere, na ktorých sa podáva „pulpo a la gallega“, zatiaľ čo jeho tvar a elastický pásik evokujú tradičný japonský obedový box. Jeho časti sú zostavené bez skrutiek, čo uľahčuje ich zloženie. Balenie v kusoch tiež znižuje náklady na balenie a skladovanie. Spoj pružného tienidla z polypropylénu je skrytý za elastickým pásom. Otvory vyvŕtané na základni a vrchných dieloch umožňujú potrebné prúdenie vzduchu, aby sa zabránilo prehriatiu.

Názov projektu : Tako, Meno dizajnérov : Maurizio Capannesi, Meno klienta : .

Tako Lampa

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.