Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Bižutéria

Melek Taus

Bižutéria V určitej ideológii Boh umiestňuje svet do starostlivosti siedmich svätých anjelov. Melek Taus alebo Páv anjel je najväčší a prvý, ktorý vyšiel zo Svetla Božieho vo forme dúhy. Spoločne týchto sedem anjelov predstavuje sedem farieb dúhy, Melek Taus je modrý. Keď sa Melek Taus odmietol Adamovi pokloniť, bol zvrhnutý z neba. Čiňte pokánie zo svojho hriechu pýchy a plakal 7 000 rokov, jeho slzy uhasili oheň pekla. Melek Taus bol odpustený a obnovený ako náčelník anjelov. Melek Taus je Božie vyžarovanie, ktoré vytvorilo vesmír z Kozmického EGG.

Názov projektu : Melek Taus, Meno dizajnérov : Samira Mazloom, Meno klienta : Samira.Mazloom Jewellery.

Melek Taus Bižutéria

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.