Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Hodinky

Quantum

Hodinky Chcel som iný tvar, tvar, ktorý evokoval myšlienky športových automobilov a rýchlostných člnov. Vždy som miloval vzhľad ostrých čiar a uhlov, a to sa ukázalo v mojom dizajne. Ciferník predstavuje divákovi 3D zážitok a vo vnútri číselníka je niekoľko „úrovní“, ktoré sú viditeľné z ľubovoľného uhla, na ktorý môžu byť hodinky zobrazené. Navrhol som pripevnenie popruhu tak, aby sa zaistilo priamo do hodiniek, s konečným cieľom poskytnúť používateľovi integrovaný a trojrozmerný zážitok.

Názov projektu : Quantum, Meno dizajnérov : Elbert Han, Meno klienta : Han Designs.

Quantum Hodinky

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.