Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Taška

Diana

Taška Taška má vždy dve funkcie: dať veci dovnútra (do tej miery, ako by sa do nich dalo plniť) a vyzerať pekne, ale nie v podstate v tomto poradí. Táto taška vyhovuje obom požiadavkám. Je jedinečný a líši sa od ostatných tašiek kvôli kombinácii materiálov použitých na jeho výrobu: plexisklo s pripevneným textilným vreckom. Taška je veľmi architektonická, jednoduchá a čistá, ale napriek tomu funkčná. Vo svojej konštrukcii je poctou Bauhausu, jeho svetonázoru a jeho pánom, ale stále je veľmi moderný. Vďaka plexii je veľmi ľahký a jeho lesklý povrch priťahuje pozornosť.

Názov projektu : Diana, Meno dizajnérov : Diana Sokolic, Meno klienta : .

Diana Taška

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.