Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Faucety

Electra

Faucety Spoločnosť Electra, ktorá sa v sektore armatúry považuje za zástupcu digitálneho použitia, kombinuje technológiu s dizajnom s cieľom zdôrazniť dizajn digitálneho veku. Tlačidlá s dotykovým displejom spoločnosti Electra ponúkajú používateľom ergonomickejšie riešenie. „Eco Mind“ z kohútikov poskytuje užívateľovi maximálnu účinnosť pri šetrení. Táto vlastnosť pridáva hodnotu najmä budúcim generáciám

Názov projektu : Electra, Meno dizajnérov : E.C.A. Design Team, Meno klienta : E.C.A - Valfsel Armatür Sanayi A.ş..

Electra Faucety

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.