Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Lyžica

Balance

Lyžica Táto ručne vyrezávaná lyžica z hrušiek, ideálne tvarovaná a vyvážená na varenie, bola mojím pokusom predefinovať dizajn riadu pomocou jedného z najstarších materiálov využívaných ľudstvom, dreva. Miska lyžice bola vyrezaná asymetricky, aby sa zmestila do rohu hrnca na varenie. Rukoväť bola tvarovaná s jemnou krivkou, čo je ideálny tvar pre pravákov. Prúžok fialovej srdca dodáva časti držadla lyžičky trochu charakteru a hmotnosti. A rovný povrch na spodku rukoväte umožňuje, aby lyžica stála na stole sama.

Názov projektu : Balance, Meno dizajnérov : Christopher Han, Meno klienta : natural crafts by Chris Han.

Balance Lyžica

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.