Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Zariadenie Pitch + Roll + Gps

Trail Ranger

Zariadenie Pitch + Roll + Gps Prečo sú mapy chodníkov ploché, keď chodníky nie sú? Trail Ranger, prvý koncept na svete, vám umožňuje zaznamenávať stúpania, klesania a uhly terénneho vozidla na mape GPS a zdieľať ich s ostatnými terénnymi vozidlami z celého sveta. Vďaka našej platforme AXYZ-maps vám Trail Ranger taktiež poskytuje prispôsobené upozornenie na prevrátenie, keď sa vaša plošina príliš nebezpečne nakloní. Teraz ukážte svetu šialené uhly, ktoré ste dobyli! Pretože váš svet nie je plochý! Viac podrobností o aplikácii Trail Ranger ao stiahnutí aplikácie pre iPhone / iPad nájdete na adrese: http://puckerfactors.com/trailranger

Názov projektu : Trail Ranger, Meno dizajnérov : Anjan Cariappa M M, Meno klienta : Muckati SDD.

Trail Ranger Zariadenie Pitch + Roll + Gps

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.