Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Véčko Notebook Pre Vzdelávanie

Pupil 107

Véčko Notebook Pre Vzdelávanie Žiak 107: Ďalší krok v ďalšom vzdelávaní. Inšpirujúce vedomosti nikdy neboli také ľahké. Žiak 107 skúma obrovský svet nových možností učenia sa. V kombinácii s najmodernejším dizajnom s vysokými štandardmi HD a tekutým výkonom vo Windows 8 je Pupil 107 špeciálne navrhnutý tak, aby vyhovoval vzdelávacím potrebám študentov z celého sveta. Vitajte na najvyššej úrovni kvality vzdelávania.

Názov projektu : Pupil 107, Meno dizajnérov : Jp Inspiring Knowledge, Meno klienta : JP - inspiring knowledge.

Pupil 107 Véčko Notebook Pre Vzdelávanie

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.