Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Okuliare

Camaro | advanced collection

Okuliare „Pokročilá zbierka | drevo “sa vyznačuje objemnejšími sklami a dizajn je zdôraznený výraznou trojrozmernou kompozíciou. Nové kombinácie dreva a najlepšie brúsenie ručne znamenajú, že každý zdokonalený rám okuliarov ROLF je elegantným kusom remeselného spracovania.

Názov projektu : Camaro | advanced collection, Meno dizajnérov : ROLF Spectacles, Meno klienta : ROLF Spectacles.

Camaro | advanced collection Okuliare

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.