Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Brošňa

Chiromancy

Brošňa Každá osoba je jedinečná a originálna. Toto je evidentné dokonca aj v obrazcoch na našich prstoch. Nakreslené čiary a znaky našich rúk sú tiež celkom originálne. Každá osoba má okrem toho celý rad kameňov, ktoré sú im kvalitné alebo sú spojené s osobnými udalosťami. Všetky tieto vlastnosti dávajú pozorujúcemu pozorovateľovi toľko poučných a atraktívnych, že umožňuje vytvárať personalizované šperky založené na týchto líniách a znakoch jednotlivých vecí. Tento druh ozdôb a šperkov - tvorí váš osobný umelecký kód

Názov projektu : Chiromancy, Meno dizajnérov : Victor A. Syrnev, Meno klienta : Uvelirnyi Dom VICTOR.

Chiromancy Brošňa

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.