Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Shisha

Shapes hookah

Shisha 1) jedinečný dizajn 2) široké použitie z nehrdzavejúcej ocele 3) ručné fúkané sklo v tvare pre maximálny kontakt dym / kvapalina 4) rozprašovač na špičke benzínu pre ešte väčší kontakt dym / kvapalina 5) ventil je možné nahradiť druhou hadicou 6) tabaková miska je tvarovaná pre dlhší dym, napriek tomu bráni prehrievaniu tabaku, tabak nemusí byť napnutý 7) všetky spoje sú skrutkovacie a vzduchotesné 8) hadica z potravinárskeho silikónu na rozdiel od tradičných hadíc sa dá umývať početne silikón neabsorbuje príchute

Názov projektu : Shapes hookah, Meno dizajnérov : Shapes, Forta Group llc, Meno klienta : Shapes hookahs.

Shapes hookah Shisha

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.