Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Multifunkčný Nábytok

Screw Chair

Multifunkčný Nábytok V dnešnom odvážnom živote je stredná trieda a nízkopríjmová časť spoločnosti pod najekonomickejším tlakom, a preto sa viac zaujímajú o jednoduchý, lacný a využitý nábytok ako o elegantný dizajn. Viac ako väčšina nábytkových jednotiek je vyrobená pre jeden použitia, ktoré zvyšujú potrebu viacúčelového produktu. Hlavným použitím tohto dizajnu je stolička. Posunutím častí stoličky, ktoré sú spojené so skrutkami, sa dajú použiť aj ďalšie stolíky a police. Okrem toho sa časti stoličky môžu zhromažďovať v škatuli, ktorá je hlavnou časťou tohto dizajnu.

Názov projektu : Screw Chair, Meno dizajnérov : Arash Shojaei, Meno klienta : Arshida.

Screw Chair Multifunkčný Nábytok

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.