Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Pamäťové Pamäťové Zariadenie

MicroSDHC Plus One

Pamäťové Pamäťové Zariadenie Micro SDHC +1, ocenené cenou za dizajn „Bronze A“, sa používa v smartfónoch a prenosných herných zariadeniach. S adaptérom sa Micro SDHC + 1 transformuje, takže je kompatibilný ako karta SD pre počítačové tablety, hlasové záznamníky, fotoaparáty a ďalšie multimediálne zariadenia. Pamäťový konektor je odolný voči prachu, extrémnym teplotám, hrdzaveniu, nárazom, soli a sladkej vode, odolný voči alkoholu, odolný proti poškriabaniu, odolný na letiskách a elektromagneticky odolný.

Názov projektu : MicroSDHC Plus One, Meno dizajnérov : Derrick Frohne, Meno klienta : Frohne.

MicroSDHC Plus One Pamäťové Pamäťové Zariadenie

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.