Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Stolík

una

Stolík Bezproblémová integrácia je podstatou tabuľky stolíkov. tri javorové formy sa spoja, aby držali povrch z tvrdeného skla. produkt intenzívneho posudzovania materiálov a ich schopností, robustného, ale vzdušného vzhľadu a neuveriteľne ľahkej váhy sa ako prejav rovnováhy a milosti neobjavuje.

Názov projektu : una, Meno dizajnérov : Conor McDonald, Meno klienta : conor mcdonald creative.

una Stolík

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.