Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Reštaurácia

Man Hing Bistro

Reštaurácia Man Hing Bistro, ktorý ponúka čajovú reštauráciu v Hongkongu, je neformálnym jedálenským miestom v oblasti Nan Shan, Shenzhen. Reštaurácia je na prvom poschodí a je prepojená so vstupom do prízemia schodiskom. Inšpirovaní uhlom usporiadania hráme s rôznymi prúžkami a zostavujeme ich do troch trojuholníkových vzorov, ktoré sú v reštaurácii charakteristické. Hliníkové pruhy obklopené schodiskom k pokladničnému pultu, obklopené mliečnohnedým sedením a povrchovou úpravou drevo / čierna, sú určite pútavým miestom.

Názov projektu : Man Hing Bistro , Meno dizajnérov : Chi Ling Leung, Meno klienta : Man Hing F&B Management Co.Ltd. .

Man Hing Bistro  Reštaurácia

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.