Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Kolesový Nakladač

Arm Loader

Kolesový Nakladač Nakladač, ktorý väčšinou funguje na nerovnomernom základe, môže spôsobiť, že vodič zažije ťažkú chorobu z pohybu a tiež spôsobí, že sa bude cítiť rýchla únava. „ARM LOADER“ však umožňuje rozoznať súradnicové body na zemi a pomáha sedačke vodiča byť stabilný a nie mizerný. Preto pomáha vodičovi necítiť sa unavený a umožňuje im bezpečne vykonávať svoju prácu.

Názov projektu : Arm Loader, Meno dizajnérov : Hoyoung Lee, Meno klienta : DESIGNSORI.

Arm Loader Kolesový Nakladač

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.