Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Motorová Píla

Rotation Saw

Motorová Píla Motorová píla s otočnou rukoväťou. Táto reťaz má rukoväť, ktorá sa točí o 360 ° a zastavuje sa v preddefinovaných uhloch. Vo všeobecnosti ľudia rezajú stromy vodorovne alebo zvisle otáčaním píly v určitých uhloch alebo naklonením alebo naklonením častí tela. Nanešťastie píla často skĺzne z uchopenia používateľa alebo užívateľ musí pracovať v nevhodnej polohe, čo môže spôsobiť zranenie. Na kompenzáciu týchto nedostatkov je navrhovaná píla vybavená otočnou rukoväťou, takže užívateľ môže nastaviť uhly rezu.

Názov projektu : Rotation Saw, Meno dizajnérov : Hoyoung Lee, Meno klienta : DESIGNSORI.

Rotation Saw Motorová Píla

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.