Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Plagát

50s news-gift paper

Plagát Tento darček, inšpirovaný 50-timi rokmi, inšpirovaný nostalgickými spomienkami na tieto dni, sa vracal k dobám, keď maloobchodníci v Singapure používali na balenie tovaru noviny. Tieto hlavné správy a hlavné príbehy z 50. rokov 20. storočia sú tiež zaujímavým zdrojom identity a pomáhajú mladšej generácii spájať súčasnosť s minulosťou. Živá čínska typografia použitá na vrchole starého novinového papiera vytvára zmes tradičnej a súčasnej, pričom vytvára úplne sviežu príťažlivosť a darčekový obal vhodný pre každú príležitosť. Môžu byť tiež zobrazené ako plagáty.

Názov projektu : 50s news-gift paper, Meno dizajnérov : Jesvin Yeo, Meno klienta : Chinatown Business Association.

50s news-gift paper Plagát

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.