Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Kreslo

xifix2base arm-chair-one

Kreslo Dizajn kresla je založený na požadovanom minime fyziky a materiálu - realizovanom jednou nekonečnou rúrkou. Stabilita sa dosiahne formou slučky. Nie sú potrebné žiadne ďalšie konštrukcie a spojenia. Je to útulné kreslo - bez ozdôb a ďalších konštrukcií. Skladá sa z kovového stojana a sedadla, ktoré umožňuje použitie rôznych materiálov ako drevo, kov, koža, látka alebo ratan - vonkajšie. Je určený pre relaxačné priestory, ako sú obývačky, čakárne, kancelárie a salóniky - vo vnútri aj vonku.

Názov projektu : xifix2base arm-chair-one, Meno dizajnérov : Juergen Josef Goetzmann, Meno klienta : Creativbuero.

xifix2base arm-chair-one Kreslo

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.