Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Hojdacie Kreslo

xifix2base rocking-chair-one

Hojdacie Kreslo Dizajn hojdacej stoličky je založený na požadovanom minime fyziky a materiálu - realizovanom jednou nekonečnou rúrkou. Stabilita sa dosiahne formou slučky. Nie sú potrebné žiadne ďalšie konštrukcie a spojenia. Stolička nemá žiadne rohy, iba krivky - harmonické krivky. Je to tenké a útulné hojdacie kreslo - bez ozdôb a doplnkových stavieb. Je určený pre relaxačné priestory, ako sú obývačky. Konštrukcia minimalizovanej jednej rúry je okamžite viditeľná.

Názov projektu : xifix2base rocking-chair-one, Meno dizajnérov : Juergen Josef Goetzmann, Meno klienta : Creativbuero.

xifix2base rocking-chair-one Hojdacie Kreslo

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.