Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Reštaurácia

pleasure

Reštaurácia Radosť zo života umenia. Rozšírenie a pokračovanie. Prostredníctvom rozšírenia tvarov stropov a rozťahovania podlahy a ich dôsledného zvlnenia obrysov, ktoré tu ide vzpriamene alebo zakryté, odráža akčnú silu, ktorá v živote zahŕňa vrcholky a údolia. Kým vrstvené prostredie preteká a mení sa v dej, vo vesmíre sa objavujú obrazy krásy. Vesmírna kabína je plynulá a priehľadná, pričom zachováva rozdelenie rôznych oddielov. S dômyselným usporiadaním priestoru môže medzi priestormi existovať súkromie.

Názov projektu : pleasure, Meno dizajnérov : Yu-Wen Chiu (Vita), Meno klienta : Yuan King International Interior Design Co., Ltd.

pleasure Reštaurácia

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.