Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Dizajn Svetového Veľtrhu Pre Toyotu

The Wave

Dizajn Svetového Veľtrhu Pre Toyotu Dizajn, inšpirovaný japonským princípom „aktívneho pokoja“, kombinuje racionálne a emocionálne prvky do jedného celku. Z vonkajšej strany vyzerá architektúra minimalisticky a pokojne. Stále z toho môžete cítiť obrovskú silu. Pod jeho kúzlom zvedavo vkĺzate do interiéru. Akonáhle ste vo vnútri, ocitnete sa v prekvapujúcom prostredí, ktoré prekypuje energiou a je plné veľkých mediálnych stien ukazujúcich energické, abstraktné animácie. Stánok sa tak stane pre návštevníkov nezabudnuteľným zážitkom. Koncept predstavuje asymetrickú rovnováhu, ktorú nachádzame v prírode a v srdci japonskej estetiky.

Názov projektu : The Wave, Meno dizajnérov : Alia Ramadan, Meno klienta : Toyota Motors Europe.

The Wave Dizajn Svetového Veľtrhu Pre Toyotu

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.