Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Reštaurácia

Rio

Reštaurácia Nachádza sa v meste Kuvajt v oblasti, ktorá je známa svojimi butikovými reštauráciami. Rio Churrascaria je jedným z prvých brazílskych steakov, ktoré sa v regióne otvorili. Cieľom bolo vytvoriť luxusný, ale neformálny jedálenský priestor, ktorý odráža značku Rio & je to jedinečný spôsob podávania potravín (štýl Rodizio).

Názov projektu : Rio, Meno dizajnérov : Rashed Alfoudari, Meno klienta : Rio.

Rio Reštaurácia

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.