Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Multipod

Hive

Multipod Úľ je 315 stupňov otvorený fronted vertikálny rošt, ktorý sa skladá zo siedmich 45 stupňov Radii. Dizajn vpred v dizajne pri zachovaní funkčnosti a náročnosti existujúcej formy nábytku. Inovatívny koncept je založený na sfére, ktorej tvar je zjednodušený, avšak dramatický. Úľ zabezpečí vizuálny dopad v každom priestore, v ktorom zaberá. Futuro-Virtuoso

Názov projektu : Hive, Meno dizajnérov : Clive Walters, Meno klienta : Senator Specialist Products.

Hive Multipod

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.