Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Organický Stôl

Lunartable

Organický Stôl Inšpiráciou pre návrhový diel je Apollo Lunar Spider. Preto prichádza názov tabuľka Lunar. Lunárny pavúk je symbolom ľudského inžinierstva, inovácií a technológie. Apollo Spider nemá žiadne organické formy. Pochádza však od organických tvorcov, ako sú ľudské fazule. Organický dizajn, po ktorom nasledujú inovácie a technológie, funkčnosť a ergonómia, symbolizujú tri dôležité základy architektúry a dizajnu. Preto má lunárny stôl štruktúru troch nôh.

Názov projektu : Lunartable, Meno dizajnérov : Georgi Draganov, Meno klienta : GD ArchiDesign.

Lunartable Organický Stôl

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.