Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Obmedzená Séria Exkluzívnych Vín

Echinoctius

Obmedzená Séria Exkluzívnych Vín Tento projekt je v mnohých ohľadoch jedinečný. Dizajn musel odzrkadľovať jedinečný charakter predmetného výrobku - výhradného autora vína. Okrem toho sa vyžadovala komunikácia hlbokého významu v názve produktu - superlatívny, slnovrat, kontrast medzi nocou a dňom, čiernobiely, otvorený a nejasný. Zámerom projektu bolo odzrkadliť tajomstvo skryté v noci: krásu nočnej oblohy, ktorá nás tak ohromuje a mystickú hádanku ukrytú v súhvezdí a Zodiaku.

Názov projektu : Echinoctius, Meno dizajnérov : Valerii Sumilov, Meno klienta : SHUMI LOVE DESIGN (TM).

Echinoctius Obmedzená Séria Exkluzívnych Vín

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.