Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Showroom, Maloobchod

Fast Forward

Showroom, Maloobchod Branchové tréningové topánky sú vystavené v prvom showroome komplexu showroomu. Je pripravená spôsobom vyjadrujúcim výrobné metódy, ako je dynamická forma tréningovej obuvi, vysoké technológie vstrekovania používané vo výrobnej fáze atď. Je vybavený SMD LED, jedným z produktov vysokej technológie, ktorý sa snaží odrážať dynamiku tréningových topánok (ako predmetov), ktoré sa stávajú zdrojom inšpirácie so špeciálne navrhnutým grafickým dizajnom a pohybom ponúkaným týmito systémami.

Názov projektu : Fast Forward, Meno dizajnérov : Ayhan Güneri, Meno klienta : JUMP/GENMAR.

Fast Forward Showroom, Maloobchod

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.